Już w niedzielę 18. edycja Kasztelan Basketball Cup!

2022-09-02 11:16:04, Q4

Impreza pod patronatem jednego z naszych sponsorów, firmy Kasztelan, osiągnęła w tym roku pełnoletniość. W ramach 18. edycji Kasztelan Basketball Cup drużyna Anwilu Włocławek zmierzy się z BM Stalą Ostrów Wielkopolski.

W niedzielę 4 września o godz. 17:00 w Hali Mistrzów odbędzie się pierwszy otwarty dla publiczności mecz przedsezonowy z udziałem Rottweilerów. Zawodnicy Przemysława Frasunkiewicza zmierzyli się już w zamkniętych spotkaniach z Eneą Astorią Abramczyk Bydgoszcz oraz Legią Warszawa, ale nie były to starcia dostępne dla ogółu fanów. Czas więc na pierwsze wydarzenie, podczas którego kibice będą mogli zobaczyć, jak wielki potencjał drzemie w Rottweilerach!

Przypominamy, że nabywając karnet na sezon 2022/2023, kibic ma możliwość wejścia zarówno na Kasztelan Basketball Cup, jak i Anwil Basketball Cup (17.09). Pierwsza część otwartej sprzedaży karnetów trwa jeszcze tylko dziś do końca dnia! Od piątku, tj. 2 września rozpocznie się sprzedaż biletów na Kasztelan Basketball Cup za pośrednictwem serwisu Abilet.pl. Sprzedaż w kasach w Hali Mistrzów w niedzielę 4 września od g. 15:00.

(Informacja prasowa KK Włocławek + fot. Fot. P. Kieplin / KK Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz