Krzysztof Szaradowski nowym dyrektorem wydziału Sportu w Urzędzie Miasta

2022-08-23 11:06:49, Q4

Podczas dzisiejszej konferencji, prezydent miasta ogłosił nowego dyrektora wydziału Sportu i Turystyki w Urzędzie Miasta. Został nim Krzysztof Szaradowski, dobrze znany włocławianom z pracy w PGK Saniko oraz komentowania meczy Anwilu Włocławek.

Przypomnijmy, że stanowisko dyrektora wydziału stało puste już od kilku miesięcy. Powodem było przejście byłego dyrektora, Łukasza Pszczółkowskiego na stanowisko prezesa Klubu Koszykówki Włocławek.

W konkursie na stanowisko startowała tylko jedna osoba, dzięki czemu komisja nie miała żadnych trudności, oraz przeciwwskazań co do kandydatury Szaradowskiego.

Bardzo się cieszę, myślę że Pana Krzysztofa nie trzeba nikomu przedstawiać. To osoba powszechnie znana, związana od zawsze ze sportem, komentuje mecze naszego Anwilu. - mówi Marek Wojtkowski, prezydent miasta.

Krzysztof Szaradowski jest dobrze znany włocławianom. Od 15 lat zajmował się ochroną środowiska oraz kontaktem z mediami w PGK Saniko. Jednak od 20 lat związany jest także ze sportem.

Nie ukrywam, to dla mnie ogromne zaskoczenie. W swojej codziennej pracy człowiek zupełnie nie myśli o tym że jego kandydatura może się pojawić w kontekście takiego stanowiska. Stanowiska które będzie mi bardzo bliskie – komentuje nowy dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki, Krzysztof Szaradowski.

Poza komentowaniem meczy Anwilu Włocławek, Krzysztof Szaradowski współpracował z wieloma klubami sportowymi na terenie naszego miasta. Zaczynając od organizowania różnego rodzaju wydarzeń sportowych czy turniejów, kończąc na zasiadaniu w zarządzie MSPR Junak Włocławek.

Jak mówił podczas konferencji, to doświadczenie pozwoliło mu nie tylko nawiązać relacje z prezesami czy zawodnikami klubów, ale i zauważyć problemy, z którymi borykają się kluby sportowe na terenie naszego miasta.

Nowy dyrektor oficjalnie zacznie sprawować swoją funkcję we włocławskim ratuszu z dniem 1 września tego roku.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz