Bezpłatne zajęcia bokserskie w WKB START

2022-07-19 20:02:19, Q4

Kolejny rok trwa współpraca pomiędzy ANWIL S.A., a Włocławskim Klubem Bokserskim „START”. W jej wyniku, Klub wzmocni swoją jakość organizacyjną i sportową, natomiast ANWIL uzyskał tytuł Sponsora Głównego Klubu.

ANWIL S.A. od lat jest aktywnie zaangażowany w życie lokalnej społeczności Włocławka i okolic. Spółka wspiera m.in. liczne projekty realizujące działania na rzecz prozdrowotnego podejścia do wychowania przyszłych pokoleń. Współpraca z Włocławskim Klubem Bokserskim ”START”, który od prawie siedemdziesięciu lat tworzy historię sportową naszego miasta, jest tego znakomitym przykładem.

W ramach podjętych działań organizowane są bezpłatne zajęcia bokserskie dla dzieci i młodzieży z Włocławka i powiatu włocławskiego oraz pokazy boksu w placówkach oświatowych. Jesienią natomiast, zostanie zorganizowany turniej bokserski o Puchar ANWIL S.A., w którym udział wezmą zaprzyjaźnione kluby bokserskie.

Zajęcia, odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 16.00 - 17.00 w sali gimnastycznej przy Liceum Ziemi Kujawskiej we Włocławku, ul. Wojska Polskiego 27.
Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani trenerzy, wychowawcy wielu pokoleń włocławskich pięściarzy. Szczegóły pod nr telefonu 661 580 494.

(Inf. prasowa WKB START)

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz