ANWIL kontynuuje współpracę z WKB Start

2022-04-12 08:46:03, Q4.pl

ANWIL współpracuje z WKB Start już drugi rok. Kontynuacja współdziałania jeszcze bardziej wzmocni jakość organizacyjną i sportową Klubu, który z włocławianami jest już prawie 70 lat. Promocja zdrowego trybu życia i regularnej aktywności jest dziś szczególnie ważna, zwłaszcza gdy dotyczy młodego pokolenia. ANWIL chętnie angażuje się w liczne projekty sportowe i dąży do tego, aby były one dostępne dla jak największej grupy.

Dlatego już dziś włocławska spółka wraz z WKB Start zapraszają do zapisów na bezpłatne treningi bokserskie dla dzieci i młodzieży do lat 16.

Treningi odbywać się będą w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 16.00 - 17.00 w sali gimnastycznej przy Liceum Ziemi Kujawskiej we Włocławku, ul. Wojska Polskiego 27. Zajęcia poprowadzą najbardziej wykwalifikowani trenerzy, wychowawcy wielu pokoleń włocławskich pięściarzy.

Szczegóły i zapisy pod nr telefonów: 661 580 494 oraz 600 016 872. W ramach współpracy z włocławską spółką, WBK Start zorganizuje ponad 100 bezpłatnych zajęć bokserskich i wiele pokazów w placówkach oświatowych. Jesienią, do Włocławka przyjadą zaprzyjaźnione kluby sportowe, które będą walczyć w sparingu bokserskim podczas Turnieju o Puchar ANWIL S.A.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz