Sukces pięściarzy Startu na Mistrzostwach Polski

2022-12-15 11:50:02, Q4

W rozegranych w Zabrzu Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie na rok 2022 znakomicie spisali się zawodnicy Włocławskiego Klubu Bokserskiego „START” .

Tytuł Wicemistrza Polski i srebrny medal w kat. 92 kg zdobył Kamil Ślendak. Wśród kobiet na trzecim miejscu podium uplasowała się Kamila Kapuścińska, która w kat. 63 kg wywalczyła brązowy medal.
To ogromy sukces zawodników, którzy na tak prestiżowych zawodach potwierdzili swoją wysoką pozycję w kraju.

Zdobyte medale są wynikiem ciężkiej pracy oraz zaangażowania w treningi. Są również dowodem znakomitej pracy trenerskiej, w szczególności trenerów Henryka Kwiatkowskiego, Marcina Piątkowskiego, Artura Pawłowskiego i Piotra Rutkowskiego.

Każdego kto chciałby rozpocząć przygodę z boksem informujemy, że w ramach współpracy Klubu z firmą Anwil S.A. prowadzone są bezpłatne treningi dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 16.00 - 17.00 w sali gimnastycznej przy Liceum Ziemi Kujawskiej we Włocławku, przy ul. Wojska Polskiego 27.
Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 661 580 494.