Koncert Anny Sokołowskiej-Alabrudzińskiej we Włocławku

2022-07-08 10:39:36, Q4.pl

29 czerwca, na scenie Teatru Impresaryjnego we Włocławku wystąpiła polska wokalistka znana z wielu programów telewizyjnych, radiowych oraz scen i estrady – Anną Sokołowską-Alabrudzińską w koncercie Do siódmego nieba.

Ania jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (kierunek: wokalistyka jazzowa, muzyka estradowa) oraz Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale polonistyki.

Współpracuje z wieloma scenami teatralnymi w kraju. Obecnie pracuje nad solową płytą "Za mało…", której premiera planowana jest wiosną 2022 roku. Nagraniu płyty towarzyszy realizacja teledysków z udziałem znakomitych aktorów i muzyków. Zapraszana regularnie do wielkich widowisk telewizyjnych wystąpiła w ponad 90 produkcjach o bardzo zróżnicowanej tematyce i gatunkach muzycznych, od pop, przez musical, piosenkę aktorską, po repertuar patriotyczny i sakralny.

Jej niezwykła osobowość, otwartość i delikatność, a jednocześnie sceniczna charyzma i temperament połączony metaliczną prawdą interpretacji zyskują coraz większą rzeszę oddanych fanów i szczególną przychylność krytyków…

Jest laureatką wielu festiwali m.in. warszawskiego Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej oraz Nagrody Głównej Prezesa Telewizji Polskiej dla najwybitniejszej indywidualności Festiwalu Zamkowe Spotkania Śpiewajmy Poezję w Olsztynie. Przeboje Anny Sokołowskiej-Alabrudzińskiej królują na czołowych miejscach radiowych i telewizyjnych list przebojów…

W ostatni sobotni czerwcowy wieczór (godz. 20:00) Ania wystąpiła dla włocławskiej publiczności, razem z zespołem muzycznym w składzie: Maciej Nieć, Filip Siejka, Mirosław Wiśniewski, Michał Król, Piotr Matuszkiewicz, Grzegorz Poliszak, Bartek Jakubiec oraz tancerze: Anna Głogowska, Tomasz Barański i Grupa NO NAME. Koncert poprowadził Łukasz Lech.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz