LPIFE zaprasza do udziału w webinarium pt. „Szkolenia dla właścicieli i pracowników firm”

2022-01-26 09:54:04, Q4.pl

Na bezpłatne webinarium zapraszamy 3 lutego 2022 r. w godzinach od 10:00 do 11:30. Na spotkaniu przedstawimy aktualną ofertę szkoleń współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

Skorzystać mogą szeregowi pracownicy, menadżerowie oraz właściciele firm. Szkolenia, na które firma skieruje pracowników, będą wybierane indywidualnie z bardzo szerokiej oferty dostępnej w Bazie Usług Rozwojowych.

Dofinansowanie na szkolenia może wynosić nawet 80 % ich kosztów.

Naszym gościem będzie przedstawicielka Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, która omówi zasady ubiegania się o środki w projekcie „Regionalny Fundusz Szkoleniowy”. Pokażemy także inne możliwości wsparcia dla tych, dla których posiadanie odpowiednich kwalifikacji jest ważne.

Program dostępny jest tutaj.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię i nazwisko, numer telefony, adres e-mail) na nasz adres email: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl  i uzyskanie zwrotnego potwierdzenia.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 12.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz