Webinarium „Pożyczki unijne szansą na rozwój firmy”

2022-11-23 08:21:02, Q4.pl

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Pożyczki unijne szansą na rozwój firmy ” .

Spotkanie w formie on-line odbędzie się dziś, tj. 23 listopada 2022r. w godzinach 10:00 - 11:00. Jest ono adresowane do przedsiębiorstw poszukujących wsparcia na realizację inwestycji. Ze wsparcia mogą skorzystać firmy mikro, małe i średnie. Kwota pożyczek ustalana jest elastycznie do potrzeb przedsiębiorców a ich oprocentowanie jest znacznie korzystniejsze niż w bankach.

Pożyczki mogą ułatwić rozbudowę obiektów firmy, zakup środków trwałych i wyposażenia albo wartości niematerialnych i prawnych. Są sprawdzonym instrumentem wsparcia przedsiębiorstw. Decyzję o przyznaniu pożyczki można uzyskać już w ciągu miesiąca i w krótkim terminie przystąpić do realizacji inwestycji czy dokonania zakupów niezbędnych do rozwoju firmy.

Gościem webinarium będzie przedstawicielka Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, która szczegółowo omówi cały proces wnioskowania i przedstawi ofertę dostępnych pożyczek.

Program webinarium dostępny jest pod adresem: https://mojregion.eu/rpo/szkolenia-i-konferencje/biznes-i-przedsiebiorczosc/webinarium-pt-pozyczki-unijne-na-rozwoj-firmy/

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na adres email: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 23.11.2022 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail. Każdy uzyska zwrotne potwierdzenie.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 12.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz