Zamknij [X]

2 i 3 października odbędzie się FAJANS FESTIWAL WŁOCŁAWEK

2021-09-09 08:28:48, Q4.pl

Już niebawem, w sobotę i niedzielę (2 i 3 października 2021 r.) spotkamy się na święcie włocławskiego fajansu. FAJANS FESTIWAL WŁOCŁAWEK odbędzie się w Centrum Kultury Browar B. Na jedynym w swoim rodzaju kiermaszu pn. „Fajansowe Kramy” będzie można sprzedać/kupić, wymienić lub zaprezentować wyroby fajansowe.

Do 24 września 2021 r. Urząd Miasta czeka na zgłoszenia wystawców, chętnych do udziału w wydarzeniu. Na kiermaszu będą mile widziane: biżuteria związana z wyrobami fajansowymi, rękodzieło, ceramika artystyczna nawiązująca do wyrobów fajansowych, ale także odzież z fajansowymi motywami.

Warunkiem zgłoszenia do udziału w kiermaszu fajansu pn. „Fajansowe Kramy” podczas Fajans Festiwal jest dostarczenie wypełnionej i podpisanej Karty Zgłoszenia drogą e-mailową: kultura@um.wloclawek.pl bądź osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Włocławek, ul. Zielony Rynek 11/13, Włocławek, w terminie do 24 września 2021 r. (decyduje data wpływu zgłoszenia do Urzędu Miasta lub data wpływu wiadomości e-mail),

Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w „Fajansowych Kramach”. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyn.

Szczegółowe informacje na temat kiermaszu: „Fajansowe Kramy”, w tym regulamin i kartę zgłoszenia, można znaleźć na stronie.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz