Koncerty na wiślanej scenie

2021-07-22 08:22:16, Q4.pl

W niedzielne wieczory 25 lipca, 1 sierpnia i 25 sierpnia 2021 r. o godz. 19.00 Browar B. zaprasza na koncerty lokalnych zespołów.

25 lipca o 19.00 zagra Arsenał. Grupa zaistniała w styczniu 2011 roku. Gra muzykę czołowych zespołów muzycznych polskich i zagranicznych z lat 70-, 80- i 90- oraz własne kompozycje. Inicjatywa powstania grupy narodziła się znacznie wcześniej w rozmowach między Wiesławem Herliczko wokalistą i gitarzystą solowym grupy i byłym menadżerem Adamem Przybylskim właścicielem hotelu „Arsenał”. Zespół wykonuje utwory takich legend jak Budgie, Black Sabbath, Led Zeppelin, Dżem, Pink Floyd, Kasa Chorych, Fatum, Korga, Omega, Scorpions oraz własne kompozycje.

1 sierpnia o 19.00 zagra Projekt Po Godzinach. “Z miłości do muzyki i chęci odpoczynku od codzienności” – tak mówią o przyczynach powstania zespołu. Kuba, Mariusz, Wojtek, Leszek i Piotrek zgodnie z tytułem przeboju zespołu Dżem zabiorą nas w prawdziwą muzyczną podróż wehikułem czasu. Niestraszne im covery mniej lub bardziej współczesnych kapel, ze szczyptą własnej inwencji i ogromem pasji do rocka. „Nic nie może przecież wiecznie trwać”- na pewno westchnięcie z zawodem na zakończenie ich koncertu!

22 sierpnia o 19.00 zagra grupa Pod Prąd! Aśka, Guzik, Olek, Mariusz, Leszek – grają, bo życie bez muzyki to nie życie. Ich piosenki to odzwierciedlenie tego, co gra im w sercach. Muzyka lekka, przyjemna i teksty, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Śpiewają o życiu, ale raczej w tych kolorowych barwach, choć nieraz ich miłosne historie kończą się inaczej niż sobie zaplanowali. Przed nimi druga płyta, która okazała się dla nich niesamowitą przygodą. DROGA sprawiła im wiele radości i nieraz śmiali się przy niej do łez.

Zapowiedź koncertów dostępna jest tutaj.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz