Konkurs: Historie z Włocławka

2021-01-13 13:47:21, Q4.pl

Centrum Kultury "Browar B." rzuca rękawicę! Podejmijcie nasze wyzwanie: znajdziecie tu 24 fakty na temat historii Włocławka i rodziny Bojańczyków, o których prawdopodobnie nie mieliście pojęcia.

Do każdej informacji dołączyliśmy wyzwanie dla Was. Zadania mają różny stopień trudności i wymagają zróżnicowanego zaangażowania z Waszej strony. Zachęcamy zatem, aby działać drużynowo, choć możecie również podjąć się naszych misji samodzielnie. Pamiętajcie! Każde wypełnione zadanie musi zostać udokumentowane w wybrany przez Was sposób: możecie fotografować lub nagrywać krótkie filmiki pokazujące wykonanie zadania. Od Waszej kreatywności zależy, w jaki sposób wykonacie misję i przedstawicie nam jej efekty.

Każde z zadań ma przydzieloną, w zakresie 1-10, punktację (skala punktacji jest bezstopniowa, tzn. za poprawne wykonanie zadania otrzymujecie maksymalną przydzieloną liczbę, a za niepoprawną realizację 0 punktów). Dzielcie się rezultatami zabawy i nadsyłajcie je do nas na adres mailowy edukacja@ckbb.pl do dnia 7 lutego 2021 roku.

Dla trzech osób lub drużyn, które uzbierają najwięcej punktów, mamy vouchery zakupowe do Centrum Handlowego Wzorcownia o wartości 100 zł, natomiast pozostałych uczestników zabawy oprowadzimy po kompleksie budynków „Browaru B." wraz z przewodnikiem w umówionym wspólnie terminie. Powodzenia!

Ciekawostki, zadania i regulamin konkursu znajdziecie na stronie dostępnej tutaj.

(Informacja prasowa Centrum Kultury Browar B.)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz