Prezydent Marek Wojtkowski spotka się z mieszkańcami

2021-04-12 08:29:15, Q4.pl

Spotkania w nowe formule odbędą się 12, 22 i 26 kwietnia 2021 r. o godz. 18.00.

Przez pandemię nie możemy spotkać się osobiście. Dlatego przenosimy się do internetu, gdzie przygotowaliśmy profesjonalne spotkania, oczywiście z możliwością zadawania pytań – mówi Marek Wojtkowski, prezydent Włocławka.

Zaplanowane zostały trzy spotkania, które będzie można oglądać na żywo na stronie Urzędu Miasta Włocławek na Facebook’u. Za każdym razem spotkania będą dotyczyły konkretnych tematów, takich jak inwestycje, rewitalizacja czy in vitro. Oczywiście mieszkańcy będą mogli zadawać prezydentowi pytania. Wystarczy podczas transmisji na żywo napisać komentarz na Facebook’u.

Spotkania potrwają około godzinę. Tematem pierwszego spotkania – 12 kwietnia 2021 r. – będą inwestycje miejskie, komunikacja publiczna i fundusze norweskie. Już dziś zachęcamy do zadawania pytań dotyczących tych tematów. Można to zrobić na trzy sposoby: wysłać maila na adres: prasa@um.wloclawek.pl napisać w komentarzu na Facebook’u w informacji dotyczącej spotkania albo wysłać w prywatnej wiadomości na stronę Urzędu Miasta Włocławek na Facebook’u.

Ważna informacja dla osób głuchych i niedosłyszących: podczas transmisji obecny będzie tłumacz języka migowego.

Widzimy się już w najbliższy poniedziałek, 12 kwietnia, o godz. 18.00 na Facebook’u. Już dziś czekamy na Wasze pytania.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz