Zamknij X

Konkurs ofert na organizację szkolenia sportowego dla dzieci i młodzieży

2021-01-05 15:22:50, Q4.pl

Prezydent Włocławka, ogłosił konkurs ofert na organizację szkolenia sportowego dla dzieci i młodzieży. Kwota przeznaczona na realizacje konkursu to milion złotych. Oferty można składać do dnia 20 stycznia 2021 roku.

Samorząd Włocławka zaplanował 1 000 000,00 zł na organizację szkolenia sportowego dzieci i młodzieży, sparingów, meczów kontrolnych w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasto Włocławek oraz udział we współzawodnictwie sportowym organizowanym przez właściwe związki sportowe. Gmina Miasto Włocławek dofinansowuje zadanie w wysokości nie przekraczającej 80% całkowitych kosztów realizacji przedsięwzięcia.

Ogłosiliśmy otwarty konkurs na szkolenie dzieci i młodzieży z zakresu sportu, konkurs ten został już uruchomiony. Na ten cel, jak co roku przeznaczamy milion złotych. Miło mi jest zaprosić kluby, stowarzyszenia sportowe, trenerów, działaczy, no i przede wszystkim młodzież, do składania ofert. W ten sposób chcemy właśnie wspierać naszą usportowioną młodzież, jako jednostka samorządu terytorialnego. - mówi prezydent Włocławka, Marek Wojtkowski

Łukasz Pszczółkowski, dyrektor Biura Sportu i Turystyki UM Włocławek zapewnił, że choć w puli środków konkursowych nie znalazły się te, zarezerwowane na organizację imprez sportowych, to nie oznacza, że miasto nie planuje takich działań.

Dodam tylko, dla tych którzy być może są zaniepokojeni tym, że w tym bieżącym konkursie znajduje się tylko oferta na szkolenie sportowe dzieci i młodzieży, a nie na imprezy, turystykę kwalifikowaną, wypoczynek letni – środki na te cele też zostały zarezerwowane w budżecie miasta. W momencie kiedy ustąpią obostrzenia i będziemy mogli ogłosić taki konkurs, także i te środki zostaną rozdzielone. - informuje Łukasz Pszczółkowski.

Oferty należy składać w terminie do dnia 20 stycznia 2021 roku do wystawionej w Urzędzie Miasta Włocławek urny podawczej, z dopiskiem Wydział Sportu i Turystyki, 87-800 Włocławek, Zielony Rynek 11/13 w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 7.30 – 15.30, we wtorki 7.30 – 17.00, w piątki 7.30–14.00.

Pełna specyfikacja konkursu dostępna jest tutaj.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz