Komunikat KK Włocławek w sprawie COVID-19

2020-12-29 12:11:43, Q4.pl

W związku z faktem, iż część zespołu Anwilu Włocławek po decyzji włocławskiego oddziału sanepidu przebywa na kwarantannie, KK Włocławek informuje, że najbliższe 3 mecze muszą zostać rozegrane w innych terminach.

Przypominamy, że w piątek, 25 grudnia, zespół Anwilu Włocławek przeszedł testy na obecność zakażenia COVID-19. U Shawn'a Jones'a i Rotnei'a Clarke'a, testy dały wynik pozytywny, a gracze zostali natychmiast odizolowani od reszty zespołu.

Obaj Amerykanie czują się dobrze i nie potrzebują hospitalizacji.

Decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Włocławku, znaczna część zespołu, oraz członków sztabu trenerskiego została poddana dziesięciodniowej kwarantannie, pomijając ozdrowieńców.

Niestety, nałożenie kwarantanny na drużynę spowodowało, że w terminie nie odbył się mecz z Treflem Sopot, który planowany był na 26 grudnia, a dwa kolejne; ze Śląskiem Wrocław, oraz GTK Gliwice, planowane kolejno na 30 grudnia, oraz 2 stycznia, muszą odbyć się w innych terminach.

KK Włocławek informuje, że mecz z Treflem Sopot odbędzie się 6 stycznia, natomiast z GTK Gliwice, włocławski zespół zmierzy się 14 stycznia. Na chwilę obecną nie ma daty meczu ze Śląskiem, jednak decyzja zostanie ogłoszona wkrótce.

(Informacja prasowa KK Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz