To miejsce musisz zobaczyć. Zapraszamy do "Domów przy Miłej"

2020-10-30 12:11:47, materiał partnera

Osiedle „Domy przy Miłej” to miejsce, w którym warto zatrzymać się na dłużej. Być może nawet na całe życie. Warto zobaczyć wyjątkowe, energooszczędne domy, które mogą stać się naszą przystanią na długie lata.

Dlaczego warto poznać bliżej to miejsce? Przyczyn jest kilka i każda z nich może być dla nas decydująca. W końcu każdy z nas podejmując decyzję o zakupie „własnego miejsca na ziemi” kieruje się innymi przesłankami. Jednak jeśli szukamy „przystani” oferującej nam komfort mieszkania w mieście i umożliwiającej korzystanie z jego zalet, a jednocześnie pragniemy poczucia niezależności, która płynie z mieszkania we własnym domu – zatrzymajmy się i przyjrzyjmy się tej ofercie.

Powinniśmy zatrzymać się przy niej także wtedy, gdy zakup nieruchomości traktujemy jako przemyślaną inwestycje na długie lata a koszt utrzymania naszego domu jest dla nas równie ważny, co lokalizacja. Dlaczego?

Osiedle tworzą bowiem „kanadyjczyki”, czyli domy stworzone w technologii szkieletowej, której ogromną zaletą jest energooszczędność w przyszłej eksploatacji. Jak twierdzą bowiem specjaliści, choć z zewnątrz nie różni się on od domów wybudowanych w tradycyjnej technologii, to różnicę zauważymy wtedy, gdy przyjrzymy się sposobowi przechowywania ciepła. Dom wybudowany w technologii szkieletowej przypomina bowiem „termos”.

To tylko jedna z wielu zalet „kanadyjczyków”, jednak naszą uwagę powinna przykuć jeszcze jedna. Ta, która często decyduje o zakupie. To oczywiście cena. W przypadku domów przy ulicy Miłej, koszt zakupu to wydatek rzędu od 3 do 3,3 tysiąca złotych za metr kwadratowy.

Powodów dla których warto zwrócić uwagę na to miejsce na mapie Włocławka i powstające tam osiedle jest więcej. Choćby jego kameralność i bliskość do jednego z najpopularniejszych miejsc wypoczynku w mieście – Parku na Słodowie.

Lista jest długa, ale żaden z argumentów nie zastąpi naszego przeczucia, że oto trafiliśmy do miejsca w którym warto „zakotwiczyć” na długie lata. Może tak właśnie jest? Jednak nie sposób przekonać się o tym, jeśli nie zdecydujemy się na obejrzenie „Domów przy Miłej” na własne oczy. Jeśli nie uzyskamy odpowiedzi na ewentualne, nurtujące nas pytania.

Nic prostszego. Wystarczy jeden telefon by umówić się na wizytę w tym miejscu. Do odwiedzin zaprasza biuro pośrednictwa Make a Wish Nieruchomości i Inwestycje. Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 794009592.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz