Przed nami ostatnie seanse kina samochodowego

2020-10-01 09:28:18, Q4.pl


kiedy 2020-10-02 | 19:15 gdzie Pchli Targ

"Klątwa Doliny Węży" i "Wilk z Wall Street" to dwie ostatnie już w tym roku propozycje kina samochodowego. Filmy obejrzeć będzie można już jutro (2 października).

Włocławski Instytut Rozwoju i Fundacja "Anwil dla Włocławka" zapraszają na kolejne dwa, ostatnie już w tym roku, seanse kina samochodowego we Włocławku. Już 2 października na terenie "Pchlego Targu" przy al. Kazimierza Wielkiego 12 obejrzeć będzie można "Klątwę Doliny Węży" (o 19:15) i "Wilka z Wall Street" (o 21:30). 

"Klątwa Doliny Węży" to film, który powstał w 1987 roku i opowiada historię komandosa - Bernarda Travena (Roman Wilhelmi), który zgłasza się do sinologa, profesora Sorbony Jana Tarnasa (Krzysztof Kolberger), z prośbą o rozszyfrowanie tajskiego manuskryptu, który wpadł w jego ręce, gdy został zestrzelony na pograniczu laotańsko-wietnamskim i szukał schronienia w buddyjskiej świątyni.

Manuskrypt ujawnia mapę, tekst zaś mówi o jakimś ukrytym środku, dającym władzę nad światem. Tarnas i Traven lecą do Wietnamu, by odnaleźć Dolinę Węży, a towarzyszy im dziennikarka Christine Jaubert (Ewa Sałacka), działająca z ramienia korporacji naukowo-badawczej, związanej z kontrwywiadem, o czym mężczyźni nie wiedzą. Docierają do komnaty z grobowcem „przybysza z innej planety" i zabierają amforę z tajemniczą a niebezpieczną substancją.

[opis społeczności Filmwebu]

Film zalecany od 15. roku życia. Bezpłatny wjazd na teren kina od godziny 18:30.

Tego samego dnia obejrzeć będzie można także "Wilka z Wall Street". Początek seansu o 21:30.

Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street.

Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem.

Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył. Występują Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Margot Robbie i Matthew McConaughey.

[opis dystrybutora]

Film zalecany od 15. roku życia. Bezpłatny wjazd od 21:15.

Szczególny Reżim Sanitarny obowiązujący w trakcie imprezy „Kino Samochodowe" w dniu 2 października 2020

1. Na teren kina wjechać może jedynie osoba, której temperatura ciała nie przekracza 36,9°C. Pomiar wykonywany jest na wjeździe, osoby z temperaturą 37°C lub wyższą nie zostaną wpuszczone.

2. Przynajmniej jedna osoba w samochodzie ma obowiązek pozostawić do siebie kontakt w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu.

3. Każdy z widzów przed, w trakcie, jak również po pokazie, musi pozostać w samochodzie. Dopuszczalny jest tylko i wyłącznie ruch pieszy w przypadku konieczności skorzystania z toalety. W przypadku kolejki do sanitariatów osoby muszą zachować 2-metrowy dystans od siebie. Liczba osób w sanitariacie jednoczasowo odpowiada połowie urządzeń przeznaczonych do skorzystania.

4. Widzowie są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem – posiadanie środków ochronnych jest kontrolowane na etapie wjazdu na teren kina samochodowego, a w przypadku ich braku organizator odmawia wjazdu na teren kina bez możliwości zwrotu biletu.

5. W pojeździe przebywać może osoby w liczbie nieprzekraczającej połowy miejsc w samochodzie według dowodu rejestracyjnego. Wyjątek stanowią osoby wspólnie zamieszkujące.

6. Osobom, które nie przestrzegają niniejszego reżimu, organizator może odmówić wjazdu lub nakazać opuszczenie terenu imprezy.

Projekt sfinansowany z grantu Fundacji "ANWIL DLA WŁOCŁAWKA".

(Inf. prasowa WIR, fot. Karolina Pawłowska/wir.wloclawek.pl)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz