"Poranek Kojota" wieczorową porą

2018-07-18 15:22:57, Maciej Kowalczyk


kiedy 2018-07-20 | 21:30 gdzie Pchli Targ we Włocławku

Czyli drugi z pięciu zaplanowanych w tym sezonie seansów Kina Samochodowego "Stara Zajezdnia". Na film Olafa Lubaszenki już w najbliższy piątek (20 lipca) zaprasza Włocławski Instytut Rozwoju.

O godzinie 21:30 na terenie Pchlego Targu przy Al. Kazimierza Wielkiego 12 we Włocławku, projekcja jednej z najchętniej oglądanych polskich komedii ostatnich dekad. Wstęp bezpłatny. Wjazd i wejście na teren "Starej Zajezdni" możliwy będzie od około godziny 20:30. Wstęp pieszo lub w samochodach osobowych. Organizatorzy proszą, aby nie przyjeżdzać większymi autami.

Projekt Autokina "Stara Zajezdnia" realizowany jest dzięki mikrograntowi programu Lechstarter, wsparciu Urzędu Miasta Włocławek oraz pomocy organizacyjnej partnerów – Centrum Kultury "Browar B", Still Security, Grupy Mares i Przyczep "Hani".

Podczas pierwszego seansu, w trakcie którego oglądano wspólnie "Pulp Fiction" Quentina Tarantino, zjawiło się na terenie  kina samochodowego ponad 160 aut, jeden motocykl i... jeden rower. Jak będzie w piątek? Być może jeszcze lepiej. Zwłaszcza, że synoptycy przewidują powrót lata. Zapraszamy.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz