Zamknij X

Przyjaciele Kacpra z SP5 proszą o wsparcie dla swojego kolegi

2020-08-07 15:01:17, Maciej Kowalczyk

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 5 proszą o wsparcie finansowe dla swojego kolegi, tak by mógł jak najszybciej do nich wrócić.

Uczniowie SP 5 we Włocławku wspierają w walce z chorobą swojego ciężko chorego kolegę Kacperka Tesznera. Specjalnie dla niego przygotowali film w którym zachęcają i proszą ludzi o wielkich i wrażliwych sercach aby wsparli zbiórkę pieniędzy na szlachetny cel jakim jest leczenie i ratowanie życia chłopca w klinice w Stanach Zjednoczonych.

Kacper Teszner po raz pierwszy trafił na onkologię dwa lata temu. Lekarska diagnoza była pełna optymizmu. Guz mózgu wykryty u chłopca miał być łatwy w leczeniu i nie powrócić. Germinoma, bo tak nazywa się nowotwór, rzeczywiście szybko została pokonana. Niestety, jak się miało okazać nie na długo. W czerwcu, podczas badań kontrolnych, wykryto nawrót choroby w najbardziej zjadliwej formie.
Ogromną i jedyną szansą dla chłopca jest nowatorska terapia w Stanach Zjednoczonych. Aby mogła dojść do skutku konieczne jest zebranie 4 milionów złotych. Czasu pozostało coraz mniej.

Zbiórkę wesprzeć można tutaj.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz