Potrzebne 4 miliony, by móc ratować życie Kacperka

2020-07-29 12:58:25, Natalia Cieślak

10-letni Kacper z Włocławka po raz drugi walczy z chorobą nowotworową. Zostały 2 tygodnie aby zebrać 4 miliony, które pozwolą na leczenie w Stanach Zjednoczonych, jest to jedyny ratunek, by chłopiec mógł dalej żyć.

W Polsce lekarze powiedzieli wprost, że w przypadku tak zaawansowanej choroby nigdy nie udało się uratować żadnego pacjenta. Tymczasem Amerykańscy lekarze widzą szanse wyleczenia. Przeprowadzą u Kacperka intensywną chemioterapię i trzy autologiczne przeszczepy szpiku. To jedyna szansa na to, żeby go uratować.

Najpóźniej w połowie sierpnia Kacper powinien znaleźć się w szpitalu Nationwide Children’s Hospital w Ohio.

Potrzebujemy cudu i błagamy Was o niego... Mamy TYLKO TRZY TYGODNIE na uzbieranie kosmicznej kwoty, by ratować życie naszego synka. Prawie 4 miliony złotych i wylot do USA - to jedyna nadzieja, tylko w ten sposób możemy ocalić Kacperka!- To apel rodziców i wszystkich ludzi, którym leży na sercu dobro Kacpra.

Na portalu siepomaga.pl została zorganizowana zbiórka na leczenie 10 letniego Kacperka. 4 mln to kwota niebagatelna i może udałoby się ją zebrać przy wsparciu ludzi dobrej woli, niestety w tym przypadku czas jest bardzo istotny. Aby wyjazd doszedł do skutku do 13 sierpnia trzeba zebrać całą kwotę.

Więcej informacji na facebook'u.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz