Zamknij X

Kino samochodowe powraca!

2020-05-28 09:20:01, Maciej Kowalczyk


kiedy 2020-05-29 | 21:15 gdzie Stara Zajezdnia

Trzeci sezon Kina Samochodowego "Stara Zajezdnia" rozpocznie się w najbliższy piątek (29 maja). Na ekranie będzie można zobaczyć niezapomnianą drugą część kultowego "Shreka". Początek seansu o 21:15.

W poprzednich latach projekt realizowany był dzięki dotacjom programu Lechstarter i Urzędu Miasta Włocławek. Jak informują organizatorzy, w tym roku jest inaczej:

Niestety, w tym roku, z uwagi na epidemię wirusa SARS-CoV-2, konkurs grantowy Urzędu Miasta został odroczony. W związku z tym wyjątkowo majowy seans autokina będzie miał charakter odpłatnej działalności pożytku publicznego – koszty realizacji seansu zostaną pokryte m. in. przez uczestników imprezy. W tym celu za pośrednictwem strony wir.wloclawek.pl/shrek2 prowadzimy sprzedaż biletów-cegiełek w cenie 15 złotych.

Każdy bilet uprawnia do wjazdu jednym samochodowem osobowym maksymalnie dwóch osób. Na teren przy alei Kazimierza Wielkiego 12 wjechać będzie można od godziny 20:00.

Podczas seansu obowiązywać będą dodatkowe przepisy santarne:

1. Na teren kina wjechać może jedynie osoba, której temperatura ciała nie przekracza 36,9°C. Pomiar wykonywany jest na wjeździe, osoby z temperaturą 37°C lub wyższą nie zostaną wpuszczone, zwrot biletu zgodnie z przepisami prawa.

2. Każdy z widzów przed, w trakcie, jak również po pokazie, musi pozostać w samochodzie. Dopuszczalny jest tylko i wyłącznie ruch pieszy w przypadku konieczności skorzystania z toalety. W przypadku kolejki do sanitariatów osoby muszą zachować 2-metrowy dystans od siebie. Liczba osób w sanitariacie jednoczasowo odpowiada połowie urządzeń przeznaczonych do skorzystania.

3. Widzowie są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem – posiadanie środków ochronnych jest kontrolowane na etapie wjazdu na teren kina samochodowego, a w przypadku ich braku organizator odmawia wjazdu na teren kina bez możliwości zwrotu biletu.

4. W pojeździe przebywać mogą maksymalnie dwie osoby.

5. Osoby nie zamieszkujące wspólnie, zobowiązane są do zakrycia ust i nosa w czasie przebywania w samochodzie.

(Inf. prasowa organizatora, grafika, źródło: wir.wloclawek.pl)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz