Biuro poselskie Pawła Szramki już działa

2020-02-28 11:59:43, Maciej Kowalczyk

27 lutego swoją działalność zainaugurowało włocławskie biuro poselskie Pawła Szramki. Zainteresowani kontaktem z parlamentarzystą Koalicji Polskiej (PSL i Kukiz 15) mogą znaleźć je na placu Wolności 1 w pokoju 13.

Poseł zapewnia, że będzie pojawiać się we Włocławku, gdy będzie taka potrzeba i chęć ze strony interesantów. We wtorki czwartki od 15 do 17 w biurze spotkać będzie można jego społecznych asystentów: Janusza Krakowskiego i Marek Jędrzejewski.

Formalnie będzie to moje biuro poselskie, jednak także miejsce dla naszych działaczy, dla osób, które będą miały jakieś sugestie czy uwagi do mojej pracy – zapowiada Paweł Szramka.

Do wizyty w biurze zaprasza wszystkich zainteresowanych, jak podkreśla reprezentowana przez niego partia – Koalicja Polska jest ugrupowaniem consensusu, które stara się szukać porozumienia i taką też wizję sprawowania przez siebie mandatu chce przedstawiać włocławianom. Paweł Szramka zapowiada, że chętnie spotka się z każdym, niezależnie od reprezentowanych przez tą osobę poglądów i barw politycznych.

Paweł Szramka pochodzi z Brodnicy. Po raz pierwszy jako poseł z okręgu toruńsko-włocławskiego pojawił się w parlamencie w roku 2015. Wtedy startował z list ugrupowania Kukiz 15. W minionych wyborach parlamentarnych ponownie został wybrany przez mieszkańców regionu.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz