Zbierali pieniądze dla 'małego wojownika'. Bal charytatywny w 'Ratuszowym'

2020-02-25 12:42:42, Maciej Kowalczyk

W minioną sobotę w hotelu „Ratuszowy” odbył się bal charytatywny. Całkowity dochód z imprezy organizowanej przez NSZZ „Solidarność”, Stowarzyszenie „Promyk Nadziei” i spółka „Baza”, przekazany został na rzecz małego Krzysia Kuranta.

Historię Krzysia niejednokrotnie już przytaczaliśmy na naszych łamach.Retinopatia wcześniacza, paraliż lewostronny, ostra dysplazja oskrzelowo-płucna, torbiele – to tylko część z katalogu chorób, z którymi od początku swojego życia walczył maluch. Rodzice wciąż starają się o wsparcie dla „małego wojownika”. Niestety leczenie i rehabilitacja malucha wymagają niebagatelnych nakładów finansowych, przewyższających ich finansowe możliwości.

To właśnie na ten cel zbierano środki w sobotę. Dochód z balu, a także przeprowadzonych podczas niego licytacji przekazano na rzecz Krzysia. Do białego rana gości zabawiał zespół STARS, w specjalnych pokazach wystąpili tancerze z CK Browar B., pojawi się mistrz iluzji.

Pomóc wciąż może każdy. Internetowa zbiórka środków trwa wciąż na platformie pomagam.pl. Pod adresem pomagam.pl/krzys2019 można wpłacać pieniądze na leczenie i rehabilitację młodego włocławianina.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz