Zamknij [X]

W Teatrze – Sanatorium, Amor i… Kobiety!

2020-02-10 09:27:09, Maciej Kowalczyk


kiedy 2020-03-08 | 17:00 gdzie Teatr Impresaryjny

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku serdecznie zaprasza na spektakl kabaretowo-muzyczny przygotowany specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

"Sanatorium pod Amorem", bo taki tytuł nosi to widowisko, to opowieść o statystycznej rodzinie włocławskich inteligentów, którą niektórzy z Państwa poznali przy okazji imprezy sylwestrowej… A właściwie dalsze losy tej rodziny, które przeniosą Widzów do bliżej nieokreślonego Sanatorium, do którego przybywa, dla podratowania zdrowia, głowa rodziny. A, tak naprawdę „skierowała” go tu Żona… Tym bardziej, że jej Mamuśka, a jego Teściowa prowadzi ten przybytek rehabilitacji wraz ze swoim nowym wybrankiem, byłym Agentem Specjalnym. Główny bohater spotyka tu też swego Teścia, koncertującego z zespołem na sanatoryjnych dancingach, a także… swoją dawną miłość! Jak zareaguje na to jego Żona z ich Synkiem? Jak zareaguje reszta rodziny? Kto jeszcze pojawi się w splocie akcji i wydarzeń? Jak zakończy się ta burzliwa i śmieszna przygoda?

O tym dowiedzą się Ci, którzy zasiądą na widowni we włocławskim Teatrze.

Spektakl dla kobiet i o kobietach – lecz nie tylko – będzie pełen żartów sytuacyjnych, damsko-męskich komicznych splotów akcji, humoru dotykającego bieżącej sytuacji miasta, kraju i nas wszystkich we Włocławku i w Polsce żyjących. W tym wyjątkowym dniu nie zabraknie także odrobiny liryki i zadumy…

Na scenie bawić Was będą aktorzy rodzimego Teatru Ludzi Upartych. Usłyszycie także Państwo mnóstwo wspaniałych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej w wykonaniu znanych Wam wykonawców: Katarzyny Anzorege, Żanety Chełminiak, Hanny Chojeckiej-Gościniak i Grupy „ElKaPio”. Nowym głosem włocławskiego Teatru będzie Dorota Stefańska – artystka współpracująca m.in. z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku, łódzkim Teatrem Muzycznym, Mazowieckim Teatrem Muzycznym i Teatrem Rampa w Warszawie.

Dla Pań, z okazji Ich Święta, Teatr przygotował niespodziankę – bilety ulgowe! Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 10.00 – 17.45 oraz w dniu spektaklu od godz. 16.00 do jego rozpoczęcia.

(Inf. prasowa TI)

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz