Zamknij X

Konkurs na gęsinowe relacje

2019-11-07 09:24:56, Maciej Kowalczyk

Rowery dla rodziny są główną nagrodą w naszym konkursie, który ogłaszamy w ramach akcji ,,Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina”. Wystarczy przesłać relację ze wspólnego świętowania 11 listopada.

Konkurs na gęsinowe relacje jest skierowany do rodzin. Pokażcie nam, jak wspólnie świętujecie 11 listopada, przyrządzacie smakowite potrawy z gęsiny i zasiadacie do stołu. Relacja może mieć formę filmu, prezentacji, albumu lub inną, zgodnie z inwencją uczestników. Autorów najbardziej kreatywnych prac nagrodzimy rodzinnym zestawem rowerów, sprzętem AGD i książkami o tematyce kulinarnej. Nie zapomnimy również o dzieciach, które zazwyczaj aktywnie uczestniczą w przygotowaniu rodzinnego spotkania z okazji Świata Niepodległości. Dla najmłodszych członków rodziny również przygotowaliśmy atrakcyjne upominki.

Na zgłoszenia czekamy od 12 do 19 listopada. Można je przesyłać pocztą tradycyjną na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs na relacje gęsinowe” lub mailowo na adres gesina@kujawsko-pomorskie.pl

Prace musza spełniać wymogi techniczne określone w regulaminie konkursu (w załączeniu). Konieczne jest też wypełnienie oświadczenia uczestnika konkursu i dołączenie go do pracy (w załączeniu).

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na początku grudnia w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.

(Inf. prasowa Urząd Marszałkowski)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz