8 października Włocławkiem zawładną seniorzy!

2019-10-03 08:45:48, Maciej Kowalczyk

Wszystko w ramach III Włocławskich Senioraliów, które odbędą się we wtorek, 8 października 2019 roku.

Tego dnia o godz. 10.00 rozpocznie się celebra mszy świętej w katedrze. O godz. 11:00 nastąpi uroczyste rozpoczęcie Senioraliów na placu Wolności.

Następnie barwny korowód uczestników przejdzie do Centrum Kultury Browar B., gdzie o godz. 12.30 rozpocznie się dalsza część imprezy, m.in.: prezentacja twórczości włocławskich stowarzyszeń, Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz grup senioralnych – proponowane konkursy twórcze: wokalny, kabaretowy, na hasło przewodnie Senioraliów, pokaz mody, wybór najciekawszych strojów uczestników korowodu.

Na godz. 15:30 zaplanowano zakończenie części oficjalnej Senioraliów. O godz. 17:00 na dziedzińcu Browaru B, a w przypadku złej pogody – w sali tanecznej, rozpocznie się potańcówka dla seniorów.

Warto dodać, że w trakcie Senioraliów w Browarze B. odbędą się również: wykład/pogadanka „Świadomy i bezpieczny Senior", wystawa twórczości (rękodzieła, prac malarskich, rzeźbiarskich i innych) oraz prezentacja włocławskich stowarzyszeń, Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz grup senioralnych, pokaz tańca orientalnego oraz podstawowych technik samoobrony, prezentacja stoisk tematycznych.

(Inf. prasowa Urząd Miasta)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz