Jeszcze można złożyć wniosek o dofinansowanie w ramach programu 'Aktywny Samorząd'

2019-09-11 08:27:20, Maciej Kowalczyk

Sekcja Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie we Włocławku informuje, że mimo upływu terminu naboru wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” - Moduł I, istnieje możliwość skorzystania z przewidzianej w programie zasady dotyczącej przywrócenia terminu na złożenie wniosku.

W tym celu należy wypełnić wniosek i przekazać go wraz z podaniem o przywrócenie terminu do Sekcji Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie we Włocławku, przy ul. Ogniowej 8/10, pok. nr 16.

Taka możliwość dotyczy w szczególności pomocy w zakupie wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym (Zadanie 1 w Obszarze C programu), która została wdrożona w bieżącym roku po kilku latach przerwy. Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2019 roku znacząco zwiększył środki finansowe przeznaczone na realizację programu, co powinno umożliwić zaspokojenie wszystkich zgłoszonych potrzeb.

Pełna informacja na ten temat znajduje się na stronach MOPR.

(Inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz