W Teatrze – Cwaniaczek…

2019-05-16 09:06:44, Maciej Kowalczyk


kiedy 2019-05-24 | 18:00 gdzie Teatr Impresaryjny

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego oraz Teatr „Skene” zapraszają na PREMIERĘ przedstawienia pt: Cwaniaczek 2.

Cwaniaczek 2 jest kontynuacją spektaklu pt: Cwaniaczek z 2016 roku, którego scenariusz oparty jest na motywach książek Jeffa Kinnleya pt: Dziennik cwaniaczka.

Jest to spektakl, podczas którego Widz uczestniczyć będzie w perypetiach rodzinnych, szkolnych i uczuciowych młodych uczniów, którzy pozornie skłóceni są z rodziną, ze sobą i z całym otoczeniem. Szkoła dla nich to przeszkadzające w życiu zjawisko, a dorośli to jakieś przedpotopowe monstra, które nie mają o niczym pojęcia. Najważniejsze jest dla nich „życie na luzie”, walka z „wapniakami” czyli dorosłymi i rywalizacja w budzących się uczuciach do płci przeciwnej…

Jak sobie bracia – Greg, Rodrick i Manny – poradzą z ciotką, której bardzo nie lubią? W jaki sposób doprowadzą ją do całkowitego rozstroju nerwowego? Jak zagrają w szkolnym teatrze „Hamleta”? Jak rywalizować będą między sobą o względy „najpiękniejszej” w szkole? I jak te wszystkie zabawne historie się zakończą? Na te i inne pytania znajdą odpowiedź Ci, którzy zasiądą w teatralnych fotelach i obejrzą ten zabawny, pełen komediowych gagów, spektakl.

Premiera „Cwaniaczeka 2” to 85 Premiera Teatru „Skene”, która połączona będzie z obchodami 40-lecia działalności zespołu.

Ceny biletów:

  • PARTER - Normalny 15 zł,  Ulgowy 10 zł,  Rząd XVIII 10 zł
  • BALKON - 10 zł

(Inf. prasowa organizatora)

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz