Zamknij [X]

Narkotyki schowali w skalniaku w ogródku

2019-04-23 13:30:57, Maciej Kowalczyk

Radziejowscy kryminalni zatrzymali małżeństwo, które zajmowało się „narkotykowym biznesem". Środki odurzające i psychotropowe mieli schowane pod kamieniami w skalniaku w ogródku. 27-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące, pomagająca mu żona dostała policyjny dozór.

Radziejowscy kryminalni ustalili, że na terenie gminy Dobre małżeństwo zajmuje się handlem narkotykami. Gdy zebrali wystarczające materiały, weszli do domu 27-latka i jego 37 letniej żony. W trakcie przeszukania posesji, policjanci na terenie ogródka pod kamieniami znaleźli dwie foliowe torby wypełnione woreczkami z suszem roślinnym, proszkiem, kryształkami oraz tabletkami. Jak pokazały wstępne testy były to metaamfetamina, amfetamina, marihuana oraz tabletki ekstazy. Łącznie zabezpieczono blisko 230g narkotyków oraz 77 szt. tabletek ekstazy. Mężczyzna i kobieta zostali zatrzymani.

Zatrzymani już usłyszeli zarzuty związane z posiadaniem i udzielaniem środków odurzających i substancji psychotropowych. Na podstawie zgromadzonych dowodów sąd zastosował wobec 27-latka tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące. Wobec 37-latki prokurator zastosował dozór.

O wysokości kary dla zatrzymanych zdecyduje sąd.

(Inf. prasowa KPP Radziejów).

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz