Zamknij [X]

Włocławek na Jubileuszowych XXV Targach Turystycznych 'Na Styku Kultur'

2019-03-22 13:17:00, Maciej Kowalczyk

W dniach 22 – 24 marca odbędą się w Łodzi Targi Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur” 2019. Będzie to jubileuszowa 25. edycja tej imprezy. Włocławek zaprezentuje się na wspólnym stoisku województwa kujawsko – pomorskiego m.in. z Bydgoszczą, Grudziądzem, Ciechocinkiem i Pałukami.

Podczas jubileuszowej XXV edycji Miejska Arena Kultury i Sportu we współpracy z redakcją National Geographic Polska zaprasza na pierwszą tegoroczną odsłonę Festiwalu Podróżników National Geographic. Na wszystkich pasjonatów podróży i miłośników ciekawych opowieści czekać będzie szereg spotkań z wybitnymi fotografami, autorami książek, globtroterami, sportowcami, odkrywcami i blogerami.

W dniach 23-24 marca Halę Expo- Łódź odwiedzą m.in. Aleksander Doba, Krzysztof Wielicki, Tomasz Michniewicz, Mateusz Waligóra, Michał Cessanis, Michał Woroch, Iwona El Tanbouli-Jabłońska i Maciej Jabłoński oraz Dominik Szczepański. Podróżnicy przygotują cykl ciekawych prelekcji, które pozwolą poznać ich przygody, doświadczenia oraz przeżycia związane z podróżami.

Włocławek swoją ofertę zaprezentuje w sobotę oraz niedzielę poprzez film promocyjny, ulotki i foldery. Promowana będzie przede wszystkim turystyka aktywna, do której uprawiania Włocławek i jego okolice posiadają idealne warunki. Zaprezentowana zostanie również turystyka miejska, a oferta poszerzona zostanie o materiały promocyjne. Ofertę przedstawią pracownicy Informacji Turystycznej działającej w strukturach Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, podpowiadając co warto zobaczyć w mieście i okolicy oraz odpowiadając na wszystkie pytania dotyczące przyjazdu do Włocławka.

W roku ubiegłym targi odwiedziło ponad 7 tysięcy gości. Zwiedzający szukali ofert do wypoczynku planując majówkę, wyjazdy weekendowe oraz wyjazdy rodzinne.

(Inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz