Wybory do Rady Seniorów

2019-03-21 09:02:19, Maciej Kowalczyk

Jak informuje ratusz, została zakończona procedura zgłaszania kandydatów na członków Włocławskiej Rady Seniorów. Osiem osób spełniło wymagania formalne.

Każdy podmiot i organizacja działająca na rzecz osób starszych na terenie Włocławka może zagłosować na maksymalnie dwóch kandydatów z listy zgłoszonych osób chętnych do zasiadania we Włocławskiej Radzie Seniorów II kadencji. W tym celu należy złożyć wypełnioną kartę do głosowania w Wydziale Polityki Społecznej i Zdrowia Publicznego, ul. Kościuszki 12, pokój nr 20. Za głos ważny uznany będzie poprawnie wypełniony i podpisany formularz karty do głosowania.

Głosowanie trwa 14 dni od dnia opublikowania listy kandydatów. Termin oddawania głosów do dnia 3 kwietnia 2019 r. (włącznie) W skład Rady w wyniku przeprowadzenia otwartych uzupełniających wyborów wejdą 2 osoby, które uzyskają najwyższą liczbę głosów. W przypadku równej liczby głosów zadecyduje losowanie.Wyniki głosowania oraz informacja o kandydatach wyłonionych na członków Włocławskiej Rady Seniorów II kadencji w wyniku otwartego naboru zostaną ogłoszone do dnia 10 kwietnia 2019 r.

Wykaz kandydatów oraz karta do głosowania dostępne są pod tym adresem.

(Inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz