Zamknij [X]

Włocławek w cyklu spotkań adresowanych do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

2019-02-19 10:37:51, Maciej Kowalczyk

Bezpłatne spotkania informacyjne w największych miastach naszego województwa poświęcone są możliwościom pozyskania środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych z regionu, w ramach instrumentów finansowych oraz aktualnych konkursów ze środków unijnych.

Wsparcie będzie można przeznaczyć m.in. na ocieplanie budynków, wymianę pokrycia dachowego oraz stolarki okiennej i drzwiowej, montaż energooszczędnego oświetlenia, przebudowę systemów grzewczych, przemodelowanie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, zastosowanie automatycznych systemów zarządzania budynkiem, a także zastosowania rozwiązań w dziedzinie zielonej energii. Uczestnicy spotkań będą mogli również pozyskać informacje na temat mechanizmu funkcjonowania niskooprocentowanych pożyczek unijnych przeznaczonych dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych z regionu. W programie przewidziano także czas na indywidualne konsultacje.

Spotkanie we Włocławku odbędzie się 26 lutego w godzinach od 9.00 do 11.50 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy ul. Bechiego 2.

Pełna informacja na ten temat, w tym także procedura naboru zgłoszeń na spotkania na tej stronie.

(Inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz