Pokemon za puszkę - niecodzienna akcja włocławskich graczy

2019-02-14 17:13:22, Maciej Kowalczyk


kiedy 2019-02-16 | 11:00 gdzie Bulwary im. Marszałka J. Piłsudskiego

Podobno moda na poszukiwanie Pokemonów w zakamarkach miasta ustała. Nic bardziej mylnego, o czym przekonują organizatorzy wyjątkowego wydarzenia z okazji ogólnoświatowego dnia wspólnoty (Community Day). Tym razem chodzi nie tylko o łapanie Pokemonów, ale także – wsparcie dla zwierzaków.

Łapanie Pokemonów w tegorocznej edycji Community Day będzie miało naprawdę wyjątkowy charakter. Ten tegoroczny dzień wspólnoty łączy w sobie 3 oddzielne eventy w grze, wspomniany wcześniej Community Day, Enent Walentynkowy oraz Event ShinMeltan. Tę okazję wykorzystali włocławscy gracze przygotowując zbiórkę karmy dla Stowarzyszenia MondoCame. 

Już w ubiegłą sobotę grupa przygotowała spontaniczną akcje zbiórki karmy dla zwierzaków z włocławskiego schroniska. Około 100 kg suchej karmy i puszek trafiło w sobotę do schroniska – piszą organizatorzy, których ubiegłotygodniowy sukces zachęcił do kontynuowania akcji.- W tym tygodniu zbieramy karmę dla MondoCame.

Swój udział zapowiedziało  wielu graczy nie tylko z miasta i okolic, ale także z Izbycy Kujawskiej, Brześcia Kujawskiego a nawet i z Płocka. Zasada jest prosta „puszka za tajemniczą skrzynię” zawierającą mitycznego pokemona Melatn.

Meltan - jest to mityczny pokemon ósmej (jeszcze nie wydanej przez Nintendo) generacji Pokemonów. Jedyną możliwością zdobycia takiego pokemona jest otrzymanie „Tajemniczej skrzyni” (Mistery Box), z której pojawiają się przez 30 minut mityczne Meltamy. Jest to tym bardziej okazja dla graczy ponieważ podczas aktualnego eventu który trwa do 4 marca 2019 można złapać ze „skrzyni” bardzo rzadkiego Meltama w wersji „Shiny”. Te właśnie skrzynie będziecie mogli otrzymać w zamian za puszkę karmy dla psiaków lub kociaków.

Zapraszamy wszystkich graczy w sobotę na Community Day od godziny 11:00 do 14:00 nad włocławskie bulwary, a o godzinie 14:00 w Centrum Kultury Browar B będzie można wymienić puszkę karmy za tajemnicze skrzynie.

Dla fanów tej gry to weekendowa pozycja obowiązkowa – Zapraszamy.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz