Zamknij [X]

Bezpłatne spotkanie informacyjne

2019-02-11 12:05:08, Maciej Kowalczyk

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Wsparcie spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych ze środków Regionalnego Programu Województwa Kujawsko-Pomorskiego” poświęcone możliwościom pozyskania środków europejskich dla ostatecznych beneficjentów - zarządcy wielorodzinnych budynków mieszkalnych (m.in. spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, samorządy terytorialnym i przedsiębiorstwa komunalne).

Spotkanie odbędzie się 26 lutego 2019 r. w siedzibie Punktu, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna 31, w godzinach od 9:00 do 11:50.

Pieniądze będzie można przeznaczyć na izolację termiczną budynków (ocieplanie), wymianę pokrycia dachów oraz stolarki okiennej i drzwiowej, zamontowanie energooszczędnego oświetlenia, przebudowę systemów grzewczych, przemodelowanie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, zastosowanie automatycznych systemów zarządzania budynkiem, a także rozwiązania w dziedzinie zielonej energii oraz nowoczesnych technologii do przydomowej produkcji elektryczności i skojarzonej produkcji elektryczności i ciepła.


Osoby i instytucje zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerami 54 235 67 21/12 lub mailowo ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl lub na stronie - REJESTRACA

(inf. prasowa Urząd Marszałkowski)


 

Komentarze (1)


Netwoman (2019-02-11 20:43:52) Zgłoś do moderacji
Szkoda że spotkanie jest od rana. Osoby pracujące nie mogą skorzystać. Jestem w zarządzie wspólnoty i chętnie wzięłabym udział.

Dodaj swój komentarz