WOŚP: Ponad 6 tysięcy złotych - za tyle wylicytowano medal od prezydenta

2019-01-17 11:35:23, Maciej Kowalczyk

Większość aukcji internetowych prowadzonych przez włocławski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy została już zakończona. Za nami między innymi, licytacja złotego medalu Mistrzów Polski w koszykówce - KK Anwil.

Ten medal to był zdecydowanie najbardziej "gorący" przedmiot wystawiony przez włocławski sztab. Medal został ofiarowany przez prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego, który tak skomentował wylicytowaną sumę:

WOŚP to wielkie dzieło. Dlatego na tegoroczną licytację postanowiłem oddać przedmiot, który ma dla mnie ogromną wartość sentymentalną. Dziś już wiem, że to była dobra decyzja! 6 620,00 zł to kwota, za którą został sprzedany. Dziękuję!!

Trwające aukcje włocławskiego sztabu znaleźć można tutaj. Jest jeszcze szansa, by wylicytować (np.) obrazy, pamiątkowe monety i kalendarz "Pokochaj Włocławek". 

Skoro już o WOŚP mowa przypomnijmy, że w niedzielę o godz. 20.00 na placu Wolności odbędzie się oficjalne wydarzenie organizowane przez Urząd Miasta we Włocławku:

Zbierzmy się wszyscy razem by pokazać Jurkowi jak ważne dla nas jest to co robi. Jak bardzo jest ważny dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czerwone jak serce naszego wspaniałego WOŚP balony, niczym symboliczne światełko do nieba, dodadzą mu siły i woli walki! Pokażmy, że Włocławek jest kolejnym wspaniałym miastem na mapie Polski, które wspiera go w tych trudnych chwilach - zaprasza Urząd Miasta

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz