Zamknij X

Byliśmy na Pol’and’Rock Festiwal 2018 – relacja

2018-08-07 15:44:53, Maciej Kowalczyk

Jest to jeden z największych festiwali muzycznych, podczas którego na kilku scenach w Kostrzynie nad Odrą występują artyści z całego świata. W tym roku Festiwal zmienił nazwę na Pol’and’Rock.

Przypomnijmy, że Pol’and’Rock Festiwal (wcześniej Woodstock) jest podziękowaniem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla wszystkich tych, którzy wspierają finałowe działania WOŚP. Festiwal w Kostrzynie nad Odrą to nie tylko koncerty ale również spotkania, m.in. w ramach Akadami Sztuk Przepięknych. Tam możemy posłuchać debat i rozmów z autorytetami, dziennikarzami, ludźmi ze świata.

Podczas Festiwalu na głównej scenie mogliśmy zobaczyć i usłyszeć m.in. zespoły: Nocny Kochanek, Judas Priest, Soulfly czy Lao Che. Jak podają różne źródła w kulminacyjnych momentach na Festiwalu mogło znajdować się do 200 do 500 tys. osób.

Pol’and’Rock Festiwal, to jednak wyjątkowy klimat, którzy tworzą sami uczestnicy. To miejsce, gdzie spotykają się osoby o różnych upodobaniach muzycznych, przekonaniach religijnych czy politycznych i wspólnie spędzają czas.

Organizacja Festiwalu nie byłaby możliwa bez zaangażowania wielu wolontariuszy oraz osób, które działały m.in. w ramach tzw. Pokojowego Patrolu.

Poniżej publikujemy galerię zdjęć z tegorocznego Festiwalu oraz skrót relacji wideo.
(Pełna relacja - https://www.youtube.com/watch?v=AP4GUP0aVJY )

 

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz