3 tysiące za medal od prezydenta. Kto da więcej?

2019-01-09 11:11:35, Maciej Kowalczyk

Serduszka z włóczki, gra planszowa „Włocławscy Milionerzy”, romantyczny rejs po Zalewie Włocławskim a nawet.... buty. To wszystko znajdziecie na aukcjach internetowych włocławskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Około 130 przedmiotów i różnego rodzaju atrakcji trafiło na aukcje WOŚP we Włocławku. Znaleźć można tu prawie wszystko. A z pewnością – wiele możliwości na to, by wesprzeć w tym roku 27 finał Orkiestry podczas którego zbierane będą środki na wyposażenie dziecięcych szpitali specjalistycznych.

Wśród wszystkich aukcji prowadzonych przez miejski sztab kilka wzbudza szczególne zainteresowanie. Do takich z pewnością należy pierwsza gra inspirowana historią miasta - „Włocławscy Milionerzy”. Wydana w 2017 roku planszówka pozwala nam wcielić się w rolę kujawskiego milionera skupującego nieruchomości w mieście. Grę stworzoną przez Fundację Ładowarka we współpracy z Fundacją „Ari- Ari” w tej chwili można wylicytować za nieco ponad 200 złotych.

Póki co jednak najwięcej zapłacić trzeba za złoty medal Mistrzostw Polski w koszykówce zaoferowany na licytacje przez prezydenta Marka Wojtkowskiego. Jego wartość w tej chwili to 3 tysiące złotych.

Co jeszcze można wylicytować? Pełną listę aukcji znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz