Zamknij [X]

Policyjny Mikołaj spełnił marzenia Laury

2018-12-13 13:59:47, Maciej Kowalczyk

Kolejny raz tuż przed Świętami Bożego Narodzenia radziejowscy policjanci spełnili marzenia dziecka, mieszkającego na terenie powiatu. Tym razem obdarowali prezentami 3,5 letnią Laure.

To kolejny rok, kiedy radziejowscy policjanci i pracownicy cywilni organizują zbiórkę, aby obdarować prezentami dziecko, mieszkające na terenie powiatu. Pomysł na taką paczkę podsunął Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie podinsp. Karol Konopacki.

W tym roku spełnili marzenia małej Laury z Broniewa(gm. Radziejów), która pomimo choroby, z jaką się zmaga jest bardzo pogodnym i radosnym dzieckiem. Z wcześniejszych rozmów z rodzicami mundurowi dowiedzieli się, że dziewczynka marzy o lalce Barbie i interaktywnej zabawce YOYO Panda.

Dziś (13.12.18r.) od rana małą Laurę, odwiedzili policyjni Mikołaje. Komendant Konopacki wspólnie z policjantami wręczyli zakupione prezenty. W czasie spotkania uśmiech nie schodził z twarzy dziewczynki, było widać, że jest zachwycona prezentami. Zarówno rodzice jak i Laura bardzo mocno podziękowali za spotkanie i prezenty. Wizyta zakończyła się pamiątkowym zdjęciem.

[ inf. prasowa KPP Radziejów ]

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz