Zamknij [X]

We Włocławku już świątecznie. Ujęcia z drona!

2018-12-06 17:39:17, Maciej Kowalczyk

Włocławek jak z bajki, czyli pełen bajkowych postaci, bajkowego nastroju, barwnych świateł, kolęd i świątecznych przebojów. Taki był dziś – przynajmniej na Placu Wolności. O 16 uruchomiono miejskie, świąteczne iluminacje.

W tym roku wielobarwne lampki zapłonęły na drzewach na centralnym placu miasta, oplotły latarnie na 3 Maja i sięgają aż do Starego Rynku, gdzie stanął lodowy zamek. Słowem - przedświąteczny wieczorny spacer na Bulwary nie pozwoli nam zapomnieć o tym, że Boże Narodzenie tuż tuż. 
Z okazji uruchomienia tych świateł na Placu Wolności zagościł, co oczywiste, Święty Mikołaj, Królewna Śnieżka, Król (jak z bajki) i wiele innych postaci rodem z kart bajecznych opowieści.
Przy tej okazji odbył się także koncert kolęd w wykonaniu chóru Canto, a wielkie świąteczne przeboje zaprezentowała Agnieszka Twardowska.

Jak można zobaczyć na naszych zdjęciach i wideo, frekwencja dopisała. Rzadko kiedy na organizowanych przez ratusz wydarzeniach można zobaczyć tak wiele osób, jak dziś. Wydaje się, że włocławianie chcą już poczuć magię świąt. Także tą w postaci światła i muzyki.
 

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz