'Ulicami Śródmieścia' - gra miejska już 17 listopada

2018-11-07 09:46:35, Maciej Kowalczyk

Tematem przewodnim Gry Miejskiej, zatytułowanej „Ulicami Śródmieścia”, jest przybliżenie mieszkańcom rewitalizowanego obszaru miasta – jego historii i stanu obecnego. Na najlepszych czekają nagrody. Warto się pospieszyć - decyduje kolejność zgłoszeń.

Gra miejska rozpocznie się o godzinie dziesiątej i potrwa przez cztery godziny. Przewidziano udział 10 zespołów w trzyosobowych składach. Udział jest bezpłatny, a na najlepsze trzy ekipy czekają bony podarunkowe. O zwycięstwie decydować będzie oczywiście ilość zdobytych punktów.

Zgłaszać można sie do 13 listopada włącznie za pośredictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej poświeconej rewitalizacji.

Gra Miejska „Ulicami Śródmieścia” organizowana jest przez Gminę Miasto Włocławek przy współpracy z Hufcem ZHP Włocławek i jest częścią projektu „Śródmieście na drodze do zmian – opracowanie narzędzi aktywizacji zawodowej i społecznej mieszkańców centrum Włocławka”, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz