Zadaj pytanie w sprawie rewitalizacji

2018-10-25 08:54:19, Maciej Kowalczyk

Ratusz wciąż czeka na wasze pytania dotyczące zagadnień związanych z rewitalizacją. Jeśli nurtują cię wątpliwości, lub po prostu chciałbyś wiedzieć więcej na temat tego co dziać się będzie w Śródmieściu w związku z rewitalizacją - napisz.

Jako pierwszy na adres: rewitalizacja@um.wloclawek.pl pytania podesłał Pan Tomasz. O tym, kiedy rozpoczną się pierwsze praktyczne zmiany w obszarze rewitalizacji i jakie plany ma miasto wobec działek przy Tumskiej i 3 Maja, Panu Tomaszowi i innym zainteresowanym odpowiada Barbara Moraczewska - pełnomocnik prezydenta ds. rewitalizacji.

Przypomnijmy: jednogłośnie przyjęty przez włocławskich radnych Gminny Program Rewitalizacji to prawie 100 projektów i około 280 milionów złotych, a to wszystko rozłożone na 10 lat.

Nurtujące Was pytania i zagadnienia wysyłajcie na adres: rewitalizacja@um.wloclawek.pl bądź wpisujcie w komentarzach na stronie Rewitalizacja Włocławek lub Urząd Miasta Włocławek na Facebook’u. Odpowiedzi będziemy publikować w formie postów, m.in. krótkich filmików wideo, na portalu społecznościowym Facebook i na stronie: rewitalizacja.wloclawek.eu.

(inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz