Ponad milion złotych na remonty nieruchomości gminnych w 2020 roku

2020-03-09 09:20:56, Maciej Kowalczyk

W Gminnym Programie Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028 (GPR) przewidziano remont i modernizację 19 nieruchomości znajdujących się w zasobie Gminy Miasto Włocławek.

Realizacja prac rozpisana jest na różne lata w okresie obowiązywania tego dokumentu, a przygotowania do przebiegu powyższych inwestycji prowadzone są od dłuższego czasu. W jednym przypadku - nieruchomości Wojska Polskiego 3 - część zaplanowanych robót została już przeprowadzona. W tym budynku wielorodzinnym został wykonany nowy dach, brama i wymieniono część okien.

W związku z realizacją GPR, na 2020 rok Administracja Zasobów Komunalnych zaplanowała prace w następujących nieruchomościach: Wojska Polskiego 3 - termomodernizacja budynku mieszkalnego w celu wykonania wymiany stolarki okiennej, remontu elewacji i klatki schodowej; Stary Rynek 5 - przebudowa budynku mieszkalnego w celu wykonania więźby dachowej, stropu i naprawy elewacji; Brzeska 2 - przebudowa budynku mieszkalno-użytkowego w celu wykonania przebudowy pokrycia dachowego, Piekarska 6 - remont elewacji budynku wraz z wymianą stolarki okiennej.

Pełna informacja na ten temat na stronie Rewitalizacji Włocławka.

(Inf. prasowa Urząd Miasta)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz