Zamknij [X]

Zadaj pytanie w sprawie rewitalizacji

2018-10-10 20:32:28, Maciej Kowalczyk

Włocławek ma Gminny Program Rewitalizacji. Przypomnijmy: jednogłośnie przyjęty przez włocławskich radnych dokument to prawie 100 projektów i około 280 milionów złotych, a to wszystko rozłożone na 10 lat.

Wypracowane z mieszkańcami rozwiązania skupiają się na czterech obszarach: społecznym, gospodarczym, przestrzenno-funkcjonalnym i środowiskowym oraz gospodarczym.

Na pewno wielu z Was ma pytania dotyczące całego procesu rewitalizacji Śródmieścia. Jakie działania zaplanowane są jako pierwsze? W jaki sposób mieszkańcy mogą się w działania rewitalizacyjne włączyć? Ile i jakie projekty składają się na każdy z czterech obszarów Gminnego Programu Rewitalizacji? To tylko część kwestii, które są dla Was interesujące. Będzie ich więcej a my jesteśmy gotowi na wszystkie z nich odpowiedzieć.

Nurtujące Was pytania i zagadnienia wysyłajcie na adres: rewitalizacja@um.wloclawek.pl bądź wpisujcie w komentarzach na stronie Rewitalizacja Włocławek lub Urząd Miasta Włocławek na Facebook’u. Odpowiedzi będziemy publikować w formie postów, m.in. krótkich filmików wideo, na portalu społecznościowym Facebook i na stronie: http://rewitalizacja.wloclawek.eu/

(Inf. Prasowa UM Włocławek) 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz