Marcin Daniec, Nowaki i KMN - Polska Noc Kabaretowa już niebawem

2018-09-20 07:41:17, Maciej Kowalczyk


kiedy 2018-10-06 | 20:00 gdzie Hala Mistrzów

Nie tylko Kabaret Moralnego Niepokoju, ale także Kabaret Skeczów Męczących, Ireneusz Krosny i Igor Kwiatkowski. Słowem - będzie się działo, a kolejna PNK zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Szóstego października naprawdę, ale to naprawdę, warto będzie pojawić się w Hali Mistrzów.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe dla fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Tegoroczna edycja jest już siódmym sezonem. Tym razem, widzowie zostaną zaskoczeni nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej.

Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok kabareciarze przemierzają Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą można uczcić też w absolutnie szalony sposób. Jak czytamy w zapowiedzi wydarzenia:

Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu.

Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. To nazwisko stanowi swoisty znak jakości i gwarancję, że nuda tego dnia ominie Halę Mistrzów szerokim łukiem. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. .

 „Kabaret uczy, kabaret bawi, kabaret śmieszy… czasem do łez” - niebawem będziemy mogli się o tym przekonać, na własne oczy i uszy. Bilety do naycia we włocławskiej Informacji Turystycznej. Informacje można znaleźć pod numerem telefonu 604 692 822, pod tym samym numerem możemy złożyć zamówienia zbiorowe.

Na łamach naszego portalu, także znajdzie się okazja do tego, by wygrać wejściówkę na ten niepowtarzalny występ. Śledźcie nas koniecznie.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz