Kibice ANWILU czekali do końca ... i się doczekali!

2018-05-22 06:29:07, Maciej Kowalczyk

Anwil Włocławek pokonał Stelmet Enea BC Zielona Góra na własnym boisku 85:83, odmieniając losy meczu dosłownie w ostatnich minutach. Kibice Anwilu jednak wierzyli w zwycięstwo i czekali do końca.... i się doczekali!

Poniżej publikujemy zdjęcia kibiców ANWILU podczas poniedziałkowego meczu o wejście do Finału Play-OFF. Anwil Włocławek pokonał Stelmet Enea BC Zielona Góra 85:83, odwracając losy meczu dosłownie w ostatnich minutach.

Anwil Włocławek – Stelmet Enea BC Zielona Góra 85:83 (14:25, 21:20, 12:20, 38:18)
Anwil: Hosley 22, Almeida 19, Łączyński 16, Zyskowski 8, Nowakowski 7, Sobin 6, Leończyk 4, Airington 2, Wojciechowski 1, Delas 0, Ihring 0
Stelmet Enea BC: Savović 19, Zamojski 17, Florence 15, Gecevicius 15, Koszarek 7, Dragicević 6, Hrycaniuk 4, Matczak 0, Murić 0