Z paszportem po regionie

2018-08-29 12:28:04, Maciej Kowalczyk

Choć czas wakacji nieubłaganie zbliża się do końca, nie oznacza to wcale, że nie warto wykorzystać ich do samego końca. Urokliwe zakamarki w regionie czekają na swoich odkrywców. Także tych z... paszportem. Zabawa organizowana przez Samorząd Wojewódzki trwa do 31 sierpnia.

To już siódma edycja "Paszportu Turystycznego", czasu pozostało już niewiele, ale jeszcze można połączyć przyjemne z pożytecznym i podróżując walczyć o atrakcyjne nagrody. Wędrując z papierową książeczką lub mobilną aplikacją, przez całe lato można poznawać najciekawsze zakaMARKI regionu i brać udział w wydarzeniach organizowanych na terenie całego województwa. 

We Włocławku paszporty turystyczne są dostępne w siedzibie Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13, a także w bosmanatach obydwu włocławskich przystani: przy ul. Piwnej oraz przy ul. Płockiej.

By dołączyć do akcji wystarczy odebrać paszport wraz z kartą konkursową, lub pobrać mobilną aplikację. W tym roku odwiedzając wszystkie punkty pieczątkowe można zebrać na karcie konkursowej 51 stempli. W ten sposób można i warto odkrywać nawet najmniejsze zakaMARKI województwa kujawsko-pomorskiego. Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na atrakcyjne nagrody, na karcie muszą się znaleźć pieczątki potwierdzające pobyt w minimum trzech z dziewięciu proponowanych konstelacji – tras podróży.

Przy okazji warto przypomnieć, że do 31 sierpnia trwa także inny konkurs promujący atrakcje turystyczne - na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT”. Więcej o nim przeczytasz tutaj.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz