Zwiedzaj region z Kosmicznym Paszportem Turystycznym

2023-05-15 09:30:25, Q4.pl

Mieszkańcy województwa, turyści i goście, którzy np. będą spędzać wakacje na Kujawach i Pomorzu, mogą udać się w podróż śladami Mikołaja Kopernika. W ramach dorocznej kampanii Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej (K-POT) zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji i odwiedzenia wyjątkowych miejsc w regionie.

Paszport Turystyczny to doroczna kampania zachęcająca mieszkańców województwa i turystów do podróżowania po jego subregionach. Paszport jest miniprzewodnikiem z propozycjami tras zwiedzania – konstelacji. Główną ideą kampanii jest promocja mało znanych zakątków. Każda z tras uwzględnia popularne atrakcje, uzupełnione o tzw. zakaMARKI – punkty na mapie Kujawsko-Pomorskiego o dużym potencjale, które nie są jeszcze w pełni zagospodarowane lub skomercjalizowane. Kosmiczny Paszport Turystyczny stawia w centrum postać Kopernika i zaprowadzi nas do miejsc, w których mieszkał, które odwiedzał i tych, które w jego epoce pełniły ważną rolę.

Mobilną aplikację można pobrać ze strony paszport.kujawsko-pomorskie.travel. Po jej zainstalowaniu i założeniu konta możemy ruszać w teren. Akcja potrwa do października.

Pełna informacja na ten temat: https://kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/40340-zwiedzaj-region-z-kosmicznym-paszportem-turystycznym

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz