Zamknij X

Wypadek na A1 - dwaj kierowcy w szpitalu

2018-08-09 13:14:13, Maciej Kowalczyk

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (środa) na autostradzie A-1 w pobliżu miejscowości Ludwinowo (gm. Włocławek). W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy, obaj kierowcy trafili do szpitala, a dodatkowo dwa inne pojazdy zostały uszkodzone odłamkami.

Wczoraj (08.08.2018) po godzinie 23:20 dyżurny został powiadomiony o wypadku drogowym na autostradzie w kierunku Gdańska na wysokości m. Ludwinowo (gm. Włocławek). Mundurowi po dotarciu zabezpieczyli miejsce wypadku i wstępnie ustalili, że 40-letnia kierująca seatem podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu doprowadziła do zderzenia z audi kierowanym przez 57-latka.

Audi w wyniku uderzenia zjechało na pas oddzielający jezdnie, gdzie uderzyło w bariery ochronne, a później zatrzymał się na lewym pasie jezdni. Natomiast seat zjechał i zatrzymał się na poboczu w odległości około 300 metrów od zdarzenia. Kierowcy obu pojazdów zostali przetransportowani do szpitala z obrażeniami. Dodatkowo podczas wypadku uszkodzone zostały dwa inne pojazdy, które poruszały się pasem jezdni w kierunku Łodzi. Odłamki uszkodziły w Iveco szybę, natomiast w dacii przebiły oponę. Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśni dochodzenie, które prowadzą włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz