Z teatrem w krainę wyobraźni - Letni Bulwar już w niedzielę

2018-08-07 09:46:34, Maciej Kowalczyk


kiedy 2018-08-12 | 16:00 gdzie Bulwary im. Marszałka J. Piłsudskiego

Jak co roku, w okresie wakacyjnym, na włocławskich bulwarach w każdą niedzielę organizowany jest Letni Bulwar, podczas którego prowadzone są animacje dla dzieci…

Swoje propozycje dla najmłodszych mieszkańców miasta, ich rodziców, babć, dziadków i gości przebywających w tym okresie we Włocławku przygotował również Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego, z którym będzie można spotkać się nad Wisłą w najbliższą niedzielę.

Od godz. 16.00 – przeniesiemy się z Teatrem w świat wyobraźni i przedmiotu. W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli okazje m.in. wymyśleć postaci z przedmiotów domowego użytku, zapoznają się z technikami lalkowymi, stworzą własne lalki do widowiska, wezmą udział w inscenizacji spektaklu lalkowego…

Do krainy wyobraźni zabierze publiczność, specjalnie stworzony na tę okazję z uczestników zabawy, pociąg! Nie zabraknie zabaw, gier i konkursów z nagrodami dla całych rodzin!

Chętni zaproszeni zostaną również do zabawy w profesjonalną scenę, a Widzowie wysłuchają kilku wierszy znanych i lubianych autorów piszących przede wszystkim dla dzieci… Całość poprowadzą aktorzy Teatru Ludzi Upartych pod bacznym okiem Dyrektora Teatru Jana Polaka.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz