„Nowe kwalifikacje z Funduszami Europejskimi” - spotkanie 7 sierpnia

2018-07-26 09:25:59, Maciej Kowalczyk

Planujesz poszerzyć swoją wiedzę? Zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe? Spotkanie, jakie odbędzie się przy Bechiego, powinno Cię zainteresować.

Organizatorzy spotkania zachęcają: „Jeśli planujesz podjęcie nauki, myślisz o studiach podyplomowych, chciałbyś uzyskać zawodowe kwalifikacje, poszerzyć wiedzę z obsługi komputera lub wziąć udział w specjalistycznych szkoleniach grafiki komputerowej, tworzenia stron www czy uzyskać kwalifikacje poszukiwane w przemyśle motoryzacyjnym przyjdź na spotkanie. Dowiesz się o projektach finansowanych z Funduszy Europejskich dostępnych również dla osób zatrudnionych, z których będziesz mógł skorzystać”.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Włocławek ul. Bechiego 2, w godzinach od 15:00 do 18:00.

Dla osób niepracujących realizowane są projekty obejmujące szkolenia i staże u pracodawców. Osoby mające mniej niż 35 lat mogą wyjechać na staż u pracodawcy do Hiszpanii albo Włoch.

Na spotkaniu będą obecni przedstawiciele firm realizujących projekty, więc będzie można bezpośrednio dopytać o szczegóły wsparcia.

Chętni na spotkanie proszeni są o zarejestrowanie się za pomocą formularza zgłoszeniowego, albo zgłoszenie telefoniczne pod numerem 54 235 67 12. Rekrutacja potrwa do 5 sierpnia 2018r.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz