Zamknij [X]

Półkolonie w klubie "Łęg"

2018-07-18 12:06:00, Maciej Kowalczyk

To nie jest jeszcze półmetek wakacji, ale jeśli nasze dzieci spędzają je po części w mieście, warto tak zaplanować im czas, by letni wypoczynek kojarzył im się jak najlepiej. Pomóc mogą także "Letnie akcje" Browaru B.

„Letnie akcje” w Centrum Kultury to min cykl spotakń przeznaczonych dla dzieci w wieku 6-12 lat: „Zostań kim chcesz!”. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, łącząc edukację z rozrywką. Każdego dnia odbędą się warsztaty z innej dziedziny, a najmłodsi na chwilę wcielą się w różne zawody. Do końca wakacji będzie mozna stać się min. artystą, odkrywcą, gwiazdą czy muzykiem. 

Podobnie interesująco zapowiadają się też półkolonie w Klubie Łęg (przy ul. Płockiej 24). Tam 23 lipca  rozpocznie się drugi turnus półkolonijny dla dzieci w wieku 6-12 lat. W planach są wycieczki m.in.: na basen, do Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego oraz do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy do Torunia. Koszt udziału w zajęciach wynosi 10 zł/cykl. Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu: (54) 233 97 05.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz